Bezpečne a bez pošmyknutia

Bezpečne a bez pošmyknutia

Nielen v chladných a tmavých zimných dňoch sa túžime domov vracať bezpečne a s istotou. Pošmyknúť sa na schodoch alebo na prahu bytového domu je to posledné, čo si prajeme. Preto vám predstavujeme protišmykové opatrenia pre schody, podlahy a vstupy bytových domov.

Naše protišmykové riešenia sú nadčasové, dlhotrvajúce, odolné proti všetkým poveternostným podmienkam. A to vďaka špeciálnej paste NEUKLOUZNI a dodržiavaniu presne stanoveného technologického postupu.

Protišmykové body sú trvalo funkčné, nezošľapávajú sa a fungujú v každom počasí: keď je mokro aj na vrstve námrazy.

Sme spoločnosť NEUKLOUZNI a aj vo vašom dome zrealizujeme protišmykové opatrenia na mieru. Na aplikácie poskytujeme záruku až 10 rokov.

V bytovom dome znížite riziko úrazu použitím protišmykových rohoží alebo protišmykových pásov. Špeciálna pasta NEUKLOUZNI umožňuje rohože jednoducho aplikovať v exteriéri aj interiéri: na schodiskách, pred vstupom do vchodu, na plošine pre kočíky, podeste alebo pri vstupe do spoločných priestorov, kde býva v zime najšmykľavejšie.

Navyše, ak si zvolíte dizajnové aplikácie, budú vaše priestory nielen vyzerať moderne, no s fotoluminiscenciou v rôznych farbách uvidíte schody či vstup do domu aj v tme.

Aplikácie sú všestranné a údržba a čistenie veľmi nenáročné: môžete ich denne zametať, vytierať, väčšie znečistenie odstraňovať ryžovou kefou. Neprekáža im solenie v zime. Nezanášajú sa a nemáte starosti s ich manipuláciou. Oteru vzdorné aplikácie odolávajú poveternostným podmienkam, UV žiareniu, vode i oleju.

Pred realizáciou vyhotovíme vizualizáciu zdarma.
Sledujte nás na INSTAGRAME, FACEBOOKU a YOUTUBE.
Image

„Robíme svet bezpečnejší“