Aby ste mali na 100 % upratané

Aby ste mali na 100 % upratané
Image

Upratovacia spoločnosť UMYJEME TOP sa špecializuje na upratovanie bytových domov od roku 2017. Začínala s jedným vchodom v Žiline, ktorý upratoval sám zakladateľ spoločnosti a značky Ján Polomský.

Prvé dva roky „vychytával“ všetky nedostatky a nastavoval systém upratovania tak, aby obyvatelia bytového domu boli vždy po upratovaní spokojní. Aktuálne sa spoločnosť stará o čistotu vo viac ako 350 vchodoch a jej pobočky nájdete v Žiline, Kysuckom novom meste, Čadci, Poprade, Svite, Levoči, Prešove či Košiciach.

„Pred tým, ako podpíšeme zmluvu o upratovaní, je najdôležitejšie jej nacenenie. Cenové ponuky robíme na základe obhliadky vchodu, bez nej cenovú ponuku nezasielame. Pri obhliadke dbáme na to, aby sme si so zástupcom vlastníkov čo najlepšie porozumeli v tom, o aké služby majú vo vchode záujem a detailne sa dohodli na službách. Tak, aby počas  upratovania nevznikali žiadne nedorozumenia,“ konštatuje Ján Polomský, majiteľ spoločnosti.

„Každú pani upratovačku, ktorú prijímame do našej spoločnosti, ešte pred nástupom zaškolíme. Chceme si byť istí, že kvalita jej práce bude zodpovedať našim štandardom. Neprijímame každého človeka, ktorý má záujem u nás pracovať,“ pokračuje Ján Polomský.

Upratovacia služba v každom meste má svojho manažéra, ktorý komunikuje so zástupcami domov a upratovačkami. Ak vznikne akýkoľvek problém či prekážka v práci upratovačiek, manažér prakticky okamžite problém vyrieši.

„Aj týmto spôsobom predchádzame reklamáciám zo strany našich zákazníkov,“ vysvetľuje majiteľ spoločnosti a dodáva: „V neposlednom rade je u nás zvykom, s mesačnou pravidelnosťou sa stretávať na firemných poradách. Zúčastňujú sa na nich všetky naše upratovačky a riešime všetko, čo by mohlo zvýšiť kvalitu upratovania a dodržiavanie našich štandardov.“

Každý vchod má pridelenú jednu pani upratovačku. Ak ochorie, je dostatok kolegýň, ktoré ju nahradia a spoločnosť dokáže upratovanie v dohodnutom termíne zabezpečiť. 

„Od roku 2017 sme nevynechali ani jeden týždeň upratovania. Aj za posledné roky, počas pandémie COVID-u, naše upratovačky pravidelne upratovali a dezinfikovali nebytové priestory,“ hovorí Ján Polomský. 

Upratovačky pri práci obyvatelia domov ľahko rozpoznajú - majú vždy na sebe oblečenie s logom firmy, čo je súčasťou firemnej kultúry.

Čo je podľa Jána Polomského exkluzívne, je vlastná aplikácia na kontrolu upratovačiek, ktorú  spoločnosť UMYJEME TOP vyvinula:

  1. Pani upratovačka má v mobile zapísaný dohodnutý deň upratovania a všetky zazmluvnené služby v dohodnutých termínoch (týždeň, mesiac, rok...)
  2. Po uprataní vchodu pani upratovačka odošle informáciu, že doupratovala a zástupcovi vlastníkov príde e-mail s informáciou, že je upratané.
  3. Zástupca vlastníkov môže na základe tohto e-mailu hodnotiť prácu upratovačky celkovo, alebo jednotlivé upratovacie činnosti.
  4. Ak je hodnotenie negatívne, vidí ho manažér pobočky a zobrazí sa aj upratovačke - a samozrejme, hneď situáciu riešia a vyriešia, aby bol zákazník spokojný.
  5. Pozitívne hodnotenia zástupcov vlastníkov raz mesačne vyhodnocujú na firemnej porade a najlepšie upratovačky získajú odmenu.

 

„Tým, že sa špecializujeme len na upratovanie nebytových priestorov, neupratujeme kancelárie, obchodné centrá, firmy..., dokážeme sa na 100 % venovať tejto činnosti a stále zlepšovať naše služby.
Od januára 2023 pripravujeme pre všetkých našich zákazníkov milé prekvapenie,“ uzatvára Ján Polomský. 

Image
Image

UMYJEME TOP

Čistota pol života a s UMYJEME TOP celý.